HAKKIMIZDA
  • Register

AYTÜRK AKUSTİK

Adres : Ahmetyesevi Mahallesi Camlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli

TELEFONLAR; 0216 398 27 48 - 0216 498 89 81

GSM : 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57 Özkan DEMİRCAN

E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Referanslarımız;

Levent Kara Harp Akademisi ; Akustik Kapı - Ses Yalıtım ve Ses İzolasyon Çalışmaları

harpakademisi

Referanslarımız

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana hizmet ve uygulama yelpazesini devamlı genişleterek bir çok prestijli projede yer almış ve hizmet etmiştir. Ana uygulama alanımız kuru yapı sistemleri olmasına karşın ince yapının her kolunda hizmet verebilecek deneyime ve ekibe sahiptir.

Özveri gösteren çalışanlarıyla, yurtiçi ve yurtdışındaki tedarikçileriyle ve siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle kendi sektöründe marka olmuştur. Şirketimiz prensip çalışma ilkesiyle, zamanında ve süratli hizmet anlayışıyla siz değerli iş ortaklarımızın güvenine sadık kalarak, büyüme hızını arttırmayı ve daha geniş ürün yelpazesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

hakkimizda

Kuruluşundan günümüze teknolojiyi yakından takip ederek, uzman teknik kadrosu ile inşaatın her alanında, yalıtımda çözümler üreterek, teknik detayların oluşturulması ile yalıtım imalatlarının doğru, güvenilir, kaliteli ve uzun ömürlü olmasını ilke edinmiştir. Doğru ve kaliteli yalıtımın ülke ekonomisine, çevreye, insan sağlığına ve bina ömrüne katkılarının bilinciyle ses yalıtımda çözümlerin ilk adresi olmayı hedeflemektedir. Yalıtım uygulama imalatlarında, kendine özgü çözüm önerileri ile kalıcı detaylar oluşturarak, çözüm ortağımız olan kaliteli malzeme ve doğru işçilik başarımızın adresidir.

hakkimizda1.jpg

hakkimizdayaziCalismaseklimiz

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM