KUMAŞ KAPLI PANEL
  • Register

Akustik Halı; aşınmaz özelliğe sahip leke tutmaz, hoş olmayan kokular oluşmaz ve tamiratı kolay bir malzemedir.

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller.

Devamını oku...

Akustik Sahne Tasarımı Sahnede konuşmacıların daha rahat konuşabilmeleri için, sahne yüzeylerinin ses enerjisini yansıtma oranları önem taşır. Sahne yan yüzeylerinin yüksek yansıtıcı özelliği taşıması hem konuşmacının rahat konuşabilmesi hem de ses kaynağından çıkan ses ışınlarının yansıyarak salona ulaşmaları açısından yararlıdır.

Akustik Sahne Tasarımı sahnede konuşanların daha net anlaşabilmeleri, daha rahat iletişim sağlanması için ses yalıtımı uygulaması yapılmaktadır.

Devamını oku...

Akustik Paravan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camyünü levhadan oluşmaktadır. Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar farklı renkler ile kumaş seçenekleri sunmaktadır.

 

Devamını oku...

Akustik Karo Halı 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar PVC, bitümen vb. tabanlı, bukle, velur veya keçe olmak üzere birçok farklı seride ve renkte seçenek sunmaktadır. Ticari mekanlarda hassas elektronik ekipmanların kullanılıyor olması, döşeme kaplamasının üstünde yüründükçe statik elektrik yaymasına neden olur. Statik elektrik belli bir değerin üzerine çıkarsa insan vücuduna ve insan sağlığına zarar verir. Özel bir teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip karo halılar, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından bir yere sahiptir. 

Devamını oku...

Yüzer tavan panelleri 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulmuştur.

Devamını oku...

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM