AHŞAP AKUSTİK TAVAN
  • Register

Akustik tavan panellerinin sunduğu tasarım özellikleri ile bir çok ortamda uygulayabileceğiniz dekoratifliğe sahiptirler. Bulunduğunuz mekana farklı çözümler ile renk katabileceğiniz Akustik Ahşap Delikli Tavan Panelleri ile mekana farklı özellikler katabilirsiniz.

Akustik Tavan Panelleri ses yalıtım çözümlerinde kullanıldığı gibi dekoratif özelliği sayesinde tasarımsal açıdan da mekana farklı bir renk katar. Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılmaktadır. Bu iki kategori kendi aralarında da özellik ve tasarıma göre ayrı şekilde kategorilendirilebilir.

Akustik Delikli Derzli Tavan Panelleri

Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli veya derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. T24 ve Clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır. Akustik ve ses geçirmeyen kapı yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır.

Uygulama Alanları : Konser, konferans, nikâh ve sinema salonları, AVM’ler, restoranlar, diskolar, radyo ve TV stüdyoları, müzikholler, bankalar, telefon santralleri, bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, yüzme havuzları, düğün salonları, konservatuvar çalışma salonları.

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

PANEL SEÇENEKLERİ

AKUSTİK DEĞERLER

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM