AKUSTİK KAPLAMA
  • Register

Kumaş Kaplı Akustik Panel Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

AKUSTİK AHŞAP DUVAR KAPLAMA

Akustik Duvar Paneli; Bir salonun en önemli materyellerinden biri olan olan akustik duvar paneli , salonda yapılan bir oyun , konferans veya izlenen bir film esnasında hoparlörden çıkan sesin duvara çarpıp yankılanması ile sonradan çıkan seslerle karışır ve anlamsızlaşır. Akustik panel, ses yalıtımı sağlayan kumaşlar ile kaplı panelçeşitidir. Dekoratif ve estetiktir. Ses yalıtım paneli ve Akustik Kaplama olarak da bilinir.Bu paneller ses emici panelözelliktedir.

Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış; kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır.İşte bunu önlemek amacıyla müşterilerine daha fazla seçenek sunan ve en kaliteli hizmeti veren cinekon salonda ses akustiğini sağlarken salonun dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak kurumlara özgü renk ve farklı tasarımlar uygular.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM