BAFFLE SES YALITIM PANELLERİ
  • Register

Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerin de sürtünme sağladığı için ısı enerjisine dönüşmektedir. Bu nedenle yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

Akustik ses yalıtımı ; mekanlardaki yankılanma problemleri, ses karışıklığı, dekoratif akustik tavan çözümleri gibi olanaklar sağlamktadır.
Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerin de sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

Kullanım alanları; Toplantı salonları, Konferans salonları, Müzik odaları, Derslikler, Anfiler, Yemekhaneler, Spor merkezleri, Açık ofisler, Cağrı merkezleri, Fuar alanları, Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir, Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM