HAREKETLİ ARA BÖLME PANELLER
  • Register

Hareketli Ara Bölme Panelleri; Geniş mekanlarda sürülebilen panellerle hızlı ve amaca uygun olarak bölünmesini sağlayan hareketli ara bölme panelleri ile daha küçük mekanlar ve farklı kullanım alanları elde edebilirisiniz. Bir kaç dakika içinde toplantı odaları etkinlik odaları yemek alanları veya extra bir ofis elde edebilirsiniz. Hareketli ara bölme panelleri, 45 mm kalınlığında üretilmektedir.

Hareketli ara bölme panelleri, yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlar. Montajı temiz ve kolaydır. Hareketli bölme paneli, üzerine boya, duvar kağıdı kolayca uygulanır.Hareketli ara bölme panelleri ayrıca mekanik, elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar.

Bunların yanında hareketli bölme sistemleri yapıya haricen katılmış olan yükü de hafifletir ve daha az ağırlık sağlar. İstenildiği zaman sökülebilmesi ve farklı konuma montajı ile de pratik çözümler sunan bu sistemler ofisler, bankalar ve çarğı merkezleri gibi yapılanmalarda sıklıkla tercih edilir.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM