KUMAŞ KAPLI DUVAR PANELLERİ
  • Register

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri ile evimizdeki huzursuz ortamdan kurtulabilir ayrıca dekoratif alanlar elde edebiliriz. Akustik Panellerin sunduğu çeşitler size evinizin tasarımında da yardımcı olacaktır. Koltuğunuzla, halınızla  perdelerinizle uyum sağlaylabilecek renk ve desen sunuyoruz. Bunun getirdiği alternatifler ile sizde memnun kalacaksınız.

Akustik Sünger Fiyatları

 Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panellerinin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Kumaş Kaplı Duvar Panelleri Ses Yalıtım özelliği Yanı Sıra Kullanım Alanlarında Dekoratif Göze Hitap Eden Alanlar Elde Edilebilir. Göze hitap eden bu ilgi çekici Akustik Duvar Panel modelleri sizde farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.

İstenilen renk ve desene sahip Paneller ile evinize renk ve huzur getiriyoruz.

Akustik Duvar Panelleri bulunduğunuz ortamdaki gürültü eko ve titreşimli seslere karşı büyük etki sağlamaktadır. Göze hitap eden bu akustik paneller görsellik açısından da size olanak sağlamaktadır.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM