SES İZOLASYON MALZEMELERİ
  • Register

Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

Akustik kapı fiyatları - Ses Yalıtımlı Kapı - Ses Geçirmez Kapı - Sinema Salonu Kapısı - Müzik Odası Kapısı - Tiyatro Salonu Kapısı - Konferans Salonu Kapısı - Ahşap Akustik Kapı - Akustik Ses Yalıtımlı Kapı - Konferans Salonu Akustik Kapı - Ses İzolasyonlu Kapı - Ahşap Derzli Akustik Kapı - Stüdyo Akustik Kapı - Akustik Kapı Şartnamesi 

Akustik ses yalıtımlı kapılar 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans gösterir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterlidir. Eğer belirli bir ihtiyacınız varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışacaklardır.

 

Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar. Estetik olarak, akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı kapı modelleri mimarı açıdan görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır.

Akustik ahşap kapılarımız , tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.

Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

Akustik Kapılarımız 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans gösterir.Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterlidir. Eğer belirli bir ihtiyacınız varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışacaklardır.

Tasarım Seçenekleri ;

  • Ahşap kaplama, laminat kaplama ve lake ral boya seçenekleri,
  • İsteğe özel cam açılımı,
  • Anti bakteriyel kaplama,

 

Akustik İzolasyon Malzemeleri Akustik İzole Akustik Köpük Akustik Levha Akustik Piramit Sünger Akustik Sünger Yapıştırıcısı Akustik Şilte Akustik Yalıtım Akustik Yumurta Sünger Firex Sünger Nfaf İzolasyon Ses Süngerleri Yalıtımı Yanmaz Sünger

Kauçuk Levhalar, makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılabilmektedirler.İdeal montaj kolaylığı sağlar . Koku yapmaz , alev damlacıkları oluşturmaz ve yıpranmazlar.

Devamını oku...

Akustik Sünger ; Ses emici özelliğe sahip birinci sınıf malzemelerden oluşur. Farklı desen ve renklere sahip akustik süngerleri duvar ve tavanlara uygulayabiliceğiniz kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Yüksek yoğun tempolu sesleri, eko yankı gibi ses problemlerine karşı etkin çözüm sunmaktadırlar.

 

Ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri için kullanılan yanmaz I. sınıf ISO belgeli ürünlerdir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir.Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanı sıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar.

Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

Yüzeyi yumurta kutusu şeklinde olan akustik ses yalıtım süngeridir. Yumurta süngerler yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik sünger çeşitlerinden sadece birisidir. Akustik düzenlemelerde kullanılan yumurta ses yalıtım süngeri tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlamaz, ciddi ses kesmek için bariyerli modelleri kullanılmalıdır. Ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir.

 

Yüzeyi labirent formlu şekilde üretilmiş ses emici akustik ses yalıtım süngeridir. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde yüksek frekanslı sesleri yutabilir. Labirent sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan polüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Akustik süngerlerin tamamı yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir.

Akustik spesiyal süngerler özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit süngerlere göre %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Spesiyal akustik sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.Spesiyal süngerler uygulaması selülozik reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile fırça ve spatula rakle yardımı ile yapıştırılır. İdeal montaj kolaylığı sağlar. Spesiyal süngerler 50 DNS olup %70 – 80 ses yalıtımı sağlar.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM