TEKNO TOUCH SÜNGER
  • Register

İpeksi Tekno Touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan seslerden kurtulmanızı sağlarlar. Bordo, lacivert, yeşil, siyah ve kırmızı renk kategorileri mevcuttur. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngerleridir.

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

İpeksi Tekno Touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan sizi rahatsız eden seslerden sizi korur.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.

Yeni ipeksi akustik tekno touch ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ,yeşil ,siyah ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

KULLANIM ALANLARI
Genellikle stüdyo,Toplantı Odası,Ofis,Ses kayıt odası,Prova odası,Mix odası,Reji odası vb.

 

SÜNGER ÇEŞİTLERİ 
Düz akustik sünger,Akustik yumurta sünger,Akustik labirent sünger, Akustik spesiyal sünger

Boyutları=50*50 kalınlığı=30 mm

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM