JENERATOR ODASI
  • Register

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı; Yoğun ses temposunun olduğu ortamlarda Ses yalıtım süngerleri isteğe bağlı olarak kullanılır. jeneratör odası gibi yoğun titreşim ve gürültülü bir ortamda genellikle piramit süngerler kullanılır. Bu Akustik Sünger ile ses dalgalarını düzene sokacak ve ortamdaki basınç değişimini sağlayacaktır.

Titreşen cisimlerin elastik ortamda oluşturduğu basınç değişimlerine kulağın verdiği tepkilere sesin doğuşu ve yayılması ortamdaki parçacıkların titreşim ve bu titreşimlerin komsu parçacıklarla iletilmesiyle oluşur.

 

Jeneratör odası ve kabinlerdeki ses izalasyonlarının tamamen yanmaz olması gerekmektedir.Akustik Ses Yalıtım Süngerleri yanmaz küflenmez I. sınıf kalite belgeli ses yalıtım malzemelerindendir.Jeneratör odaları ses yalıtımında genellikle piramit süngerler kullanılır.

JENERATÖR ODASI SES İZOLASYONU

 

Jeneratör odalarında ses yalıtım süngerleri ile isteğinize bağlı olarak %70 ten %100'e kadar ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz.İstanbulda yer alan ses yalıtım firmaları arasında profesyonel hizmet vermekteyiz.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM