KAYIT ODASI SES YALITIMI
  • Register

Akustik Ses yalıtımı ile yankı eko ve rahatsız edici gürültülerden kurtulmak için ses yalıtım süngerleri kullanılmaktadır.Akustik Ses yalıtımı için kullanılan süngerlerin kullanımı oldukça basittir. Bu süngerlerin farklı renk, desen ve ebatları vardır. 

Kayıt Odaları ve Ses Kayıt Stüdyolarında yapılan ses yalıtımı ile ses akışını kontrol edebilir ve ses düzenlemesini sağlayabilirsiniz.

Kayıt Odaları ve Ses Kayıt Stüdyolarında akustik ses düzenlenmesi önemlidir.Ses düzenlenmesi çerçevesinde yankı ve eko engelleme sağlayan akustik süngerler ses emici özellikleriyle mekanlarınız da ses yalıtımı sağlamaktadır.Akustik süngerler yanmaz özelliktedir. Örnek olarak yanmaz piramit sünger ses kayıt odalarınızda eko ve yankıyı engelleyip ses emilimi sağlayacaktır. Kayıt odası ses yalıtımı görsel ve bilgi içeriği olan diğer bir sitemize de göz atabilirsiniz.

Akustik kumaş kaplı paneller ile de ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayabiliriz. Hoş görünümü ve ortama estetik katan akustik paneller mdf üzerine kaplı kumaşlardan oluşmaktadır akustik kumaş renk ve model çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Müzik Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Müzik Kayıtları ve demolar gerçekleştireceğiniz odalarınızda kimseyi rahatsız etmemek ve daha kalitesi ses kayıt performansına ulaşmak için ses yalıtımı akustik düzenlenmeleri uygulamaları yaptırmalısınız.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM