OTEL ODALARI SES YALITIMI
  • Register

OTEL ODASI SES YALITIM UYGULAMALARI; Bilimsel ve teknolojik gelişmeler sonucu toplum hayatında ortaya çıkan gürültü sorunu, ülkemizde de giderek önem kazanmaya başlamıştır. Otel konforunun ayrılmaz bir parçası olan gürültü kontrolü için aytürk akustik çözümler üretmektedir.

Otel gibi tesislerde, otel odalarındaki sesin enaz seviyeye indirilmesi için odanın ses izolasyonun sağlanması gerekmektedir. Otel müşterilerinin rahatı ve konforu için ses yalıtım uygulaması yapılarak bu konfor ve rahatlık sağlanabilir.

Firmamız Aytürk Akustik bu tip ve benzer projeleride anahtar teslimi yaparak müşterilerimize sunmaktadır.Oteliniz için güzel ve şık bir ortam sağlanması gerekli olup bu konuda sizlerlere yardımcı olmak için sizlere bu ses yalıtım uygulamasını sunuyoruz.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler sonucu toplum hayatında ortaya çıkan gürültü sorunu, ülkemizde de giderek önem kazanmaya başlamıştır. Otel konforunun ayrılmaz bir parçası olan gürültü kontrolü için aytürk akustik çözümler üretmektedir.

ANA SAYFA

SES İZOLASYONU

SES YALITIMI

KUMAŞ KAPLI PANEL

SES İZOLASYON MALZEMELERİ

İLETİŞİM